Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nehezen tudok böfögni és ha...

Nehezen tudok böfögni és ha nagy ritkán sikerül is, nagy hányinger közepette történik! Valaki mi lehet a baj? Esetleg valaki jár ugyanilyen cipőben?

Figyelt kérdés
hányni nem hánytam de meg szenvedek vele, mert azt érzem hogy ha ettem hogy böfögnöm kell, de valamiért nem megy és akkor jön a hányinger (azt gondolom hozzá sem kell tennem hogy van hogy a legrosszabbkor jön rám és olyankor a hányingertől szinte megszólalni sem tudok)

2013. dec. 15. 03:00
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Menj el homeopátiás orvoshoz! Meg fog gyógyítani. Esetleg addig kipróbálhatod azt, hogy CIMICIFUGA CH9-et szopogatsz minden nap 1-szer 3 golyót (1 hónapon keresztül) éhgyomorra. és ne tedd mobiltelefon vagy PC mellé!
2013. dec. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad egy fül orr gégésszel és egy gasztroenterológusnál.Nekem egy orrpolip okozott hasonló tüneteket pedig semmi bajom nem volt a légzésemmel.
2013. dec. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!