Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koromgomba? A labujjaimon a...

Koromgomba? A labujjaimon a korom vegenel a bor nagyon ki van szaradva. Mar mindennel probaltam kenni, de a bor egyre szarazabb, es nehol borkemenyedes is kialakult (a labujj "hegyen" ).

Figyelt kérdés
Tanacsokat varok, mivel kenjem, illetve, hogy mi lehet ez. En a korombombara gondoltam, bar ez nem a kormon van, hanem a labujjaimon.
2013. dec. 20. 04:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem körömgomba,még csak nem is gomba. Van legalább egy cipőd,ami ott nyomja a lábujjadat. A szárazságra vegyél olyan krémet,amit kifejezetten lábápolásra ajánlanak,a bőrkeményedést le kell vágni. Viszont,ha újra ugyanaz a behatás éri,akkor megint elő fog jönni.
2013. dec. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, megnyugodtam!Latod, en a cipore nem is gondoltam, pedig igen, van, amelyik kicsit nyomja a labujjamat...Koszi megegyszer!
2013. dec. 21. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!