Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A barátomnak tüdőgyulladása...

A barátomnak tüdőgyulladása volt 2hete. Kapott rá antibiotikumot. A mai napig nincs jól, van, hogy még mindig kihányja azt amit megeszik, és csúnyán köhög. Pénteken elküldték röntgenre, háziorvosa az ünnepek miatt nincs. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
lleleten:A rekesz eles szelu. Szabad sinusok. A jobb tudomezo tiszta. Bal oldalon a felso lebenyben nagy kiterjedesu inhomogen halvany beszurodes latszik. Tagabb hilusi erek. Sziv aorta kornak megfelelo.
2013. dec. 23. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a bal felső tüdőlebenye még mindig gyulladt. Ebből a betegségből elég nehéz kikeveredni. Ünnepek után menjen vissza az orvoshoz.
2013. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van egy olyan gyógytea,aminek az a neve,hogy tüdőfű.


Próbáld ki,minden ízesítés nélkül jó forrón.


Bár nekem nem volt tüdőgyulladásom,de mikor bedugult az orrom,mindig azonal "kidugította" az orromat,mintha legalábbis valami orrcseppet használtam volna,bármilyen hihetetlen.


Azonkívül egy erős dohányos ismerősömnek is adtam,akinek a légzés is fájt,ha bekapott egy téli nyavalyát.Ő is nagyon dícsérte,hogy elmulasztja,ráadásul elég gyorsan ezt.


Szóval mivel a népi elnevezése is,hogy tüdőfű és ennyire jók vele a tapasztalataim,próbáljátok ki.

2013. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!