Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas vérnyomás kezelés ~ jó...

Magas vérnyomás kezelés ~ jó orvost keresek, aki tudja is a dolgát, valaki ismert gazette Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék érdeklődni, hogy nem-e ismer valaki Budapesten olyan kórházat vagy magánrendelőt, akik kimondottana magas vérnyomás gyógyítására vannak speciálizálódva?!


Sajnos a legtöbb klinikán csak sejtik, tippelgetik az orvosok a magas vérnyomásom okát, általánosságokból merítenek, de úgy látom, hogy a legtöbb belgyógyászaton semmit nem tudnak kideríteni.


Ha tud vagy ismer valaki olyan rendelőt, ahol rendesen tudják az orvosok kezelni a magas vérnyomást, az kérem írja meg!


Köszönöm!


2013. dec. 28. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A magas vérnyomásnak az esetek igen nagy részében (mondjuk 70%) egyszerűen nem ismerik az okát. Ezt hívják elsődleges magas vérnyomásnak. Ez bármilyen magasvérnyomás-klinikán is így van.

Ettől még kezelendő, tehát gyógyszert kell szedni rá. Igen, ez tüneti kezelés, de megakadályozza, hogy időnek előtte meghalj a magas vérnyomásod miatt.

2013. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit szeretnél? Kiírnak gyógyszert amitől a vesédben kitágulnak az erek és ezáltal több sót és folyadékot veszítesz. Kisebb lesz a vémennyiség a szervezetedben és alacsonyabb a vérnyomásod.
2013. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De igen, tudom, hogy mit szeretnék. Alacsonyabb vérnyomást.

Ez bőven elég lenne nekem.

Amit megteszek magamért: rendszeres sport, nem dohányzom, illetve nem eszek nehéz ételeket. Kezdetnek asszem ez így jó.

2013. dec. 28. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!