Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek beteg vagyok?...

Szerintetek beteg vagyok? Vagy anorexia kezdete? Vagy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
14eves vagyok lany 170cm es 55kilo nagyon kovernek erzem magam(jo persze ezt 3szambol nem lehet megallapitani de kb betudjatok loni) szoval nagyon sokszor van hogy nem akarok enni van hogy egesz nap nem eszek csak mikor mar szedulok az ehsegtol 24ora utan. Mindig hatalmas buntudat es hanyni akarok miutan ettem akar csak egy tal muzlit akarmit. Nagyon rosszul vagyok es 1-2 oran at hanyingerem van. A tukorbe se merek nezni. Nagyon felek attol hogy elhizok es probalok akamilyen aron lefogyni. Szerintetek?

2014. jan. 1. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ez nem anorexia mert az az amiokor valaki nagyon sovány.Ez bulimia..ami szintén egy nagyon komoly betegség.Előszöris szólj a szüleidnek és szerintem ezzel orvoshoz kell fordulni minnél hamarabb!és keress rá neten erre.. nagyon sok minden van róla mert sokan vannak így.
2014. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen,az. Nem ártana segítséget kérni pszichológustól addig,amíg "csak" ennyi a probléma!
2014. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De en nem erzem ugy mintha ez betegseg lenne marmint jo erzem hogy gyenge vagyok de szerintem ez normalis. Csak mas mondta hogy ez beteges
2014. jan. 1. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
és már az is eleve nagyon nagy baj hogy éhezteted magad..Ilyet nem szabad csinálni mert komoly bajod is lehet belelőle!!!ahogy ebből a hánytatós dologból is
2014. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Es erre van valami teszt? En nem talaltam semmit.:(
2014. jan. 1. 22:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként az,hogy te nem érzed,hogy ez betegség lenne,ez is jellemző ennél a betegségnél!
2014. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobb most orvoshoz menni, hiszen egyáltalán nem vagy kövér! Ha annak érzed magad, akkor abból nagyon könnyen lehet anorexia! Minél előbb mész el, annál könnyebb segíteni!
2014. jan. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És az első lépés,hogy kigyógyulhass belőle ha belátod,hogy beteg vagy és hogy segítségre szorulsz.
2014. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!