Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ijesztő aranyér gond. Ötletek?

Ijesztő aranyér gond. Ötletek?

Figyelt kérdés

Néha már előfordult, hogy tapasztaltam némi vérzést odalenn, de sosem fájt, és nem volt semmi tapintható panaszom. Tegnap este éreztem, hogy elkezd fájni hirtelen, a semmiből. Reggelre elmúlt a fájdalom, de napközben megint előjött, a leülés is kellemetlen volt. És most kitapintottam, hogy odanőtt egy fájó pukli...


Bekentem sudocremmel, de van egy rossz előérzetem, hogy nem fogja elmulasztani... hova menjek? A háziorvosom vidéken van, nem tudok most leutazni hozzá... kit keressek a fővárosban ezzel? Nagyon megijedtem :S


2014. jan. 7. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Valaki csak van.

keressél rá!

2014. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez bizony a leírásból aranyérnek tűnik. Amíg el tudsz jutni dokihoz addig is érdemes kenőcsöt használni. Ha Bp.-n szeretnél szakorvost ezen a weblapon kered a "Szakorvosi segítség" oldalt: [link]
2014. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!