Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Inzulinrezisztenciám van,...

Inzulinrezisztenciám van, folyton éhes vagyok,1-2 óránként, valaki esteleg hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
érdekelne h mi segít ezen a doki nem irt ki gyogyszert a diéta magáában meg..pff éhes vagyok sokat
2014. jan. 6. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

az inzulinrezisztencia diéta alapja, hogy mindent a megfelelő időben egyél.

Reggeli kb 8-ig csak lassú felszívódású szénhidrát. Ez teljes kiőrlésű kenyérből kb. 60 g - 3 szelet a szeleteltből.

Tízórai 10 óra magasságában, fele-fele a lassú és gyors szénhidrát. pl. egy pohár tej, pár korpovit keksz

Ebéd 12-14 óra között, lehetőség szerint lassú szénhidrát.

Barna rizs + zöldségek + hús

Uzsonnára mehet némi gyümölcs, mint gyors szénhidrát

Vacsora szintén lassú szénhidrát, reggelihez hasonlóan, csak többet.

Ha későn fekszel, akkor kell utóvacsora is.


A mennyiségeket azért nem írom, mert ezt egyénileg állítja be a doki.


Nekem eleinte az volt a bajom, hogy nem tudtam annyi szénhidrátot enni, amennyi kellett volna. Reggelire 3 szelet kenyér? sok volt.


Szóval szénhidrátot kell enni, a megfelelő mennyiséget és minőséget

2014. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi,igen ezt csinálom pontosan én is.de éhes vagyok foylton..ez volt a tünetem nekem,ezzel mentem orvoshz.állandó éhség,lehnagoltság fáradtság.
2014. jan. 6. 16:54
 3/6 dr filippo ongaro ***** válasza:
Mert nem megfelelő ételt eszel! figyelni kell a minőségre,mennyiségre,gyakoriságára.
2014. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon figyelek arra mit mikor eszek,főleg a diéta óka számolgatok meg méregetek.már kezdek kételkedni benne hogy ettől vagyok éhes...
2014. jan. 6. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Leírod, miket szoktál enni? Hátha valamit kisütünk belőle:)

1-es vagyok

2014. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Reggeli tizorai vacsi meg uzsi egy tk zsemle felvagottal sajttal vajjal zoldseggel.ebedre fottetel ma pl porkolt 2krumplival es kaposztat fiztem bele.ma kaptam gyogyszert.bevettem az elsot.
2014. jan. 8. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!