Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kétszer véres köpet mitől lehet?

Kétszer véres köpet mitől lehet?

Figyelt kérdés
29éves két gyerekes anyuka vagyok jó pár hete ha hanyatt feküdtem este köhögnöm kellett párat elmentem háziorvsohoz tüdőröntgen arcüregröntgen semmit nem talált gyulladt torkot. Rá két hétre visszametem tályog lett a torkom jobb oldalán azt mondta hogy torokfertőtlenítő elég lesz. Rá egy hétre este éreztem azt hogy köhögnöm kell erőltettem és piros csíkosat köhögtem fel. A férjem megnézte és azt mondta hólyagokat lát a torkomba az egyik kifakadt úgy látja. Rá két órára hanyatdőltem és köhögési ingerem volt és két pici alvdt vér jött majd piros színű kétszer. Irány a sürgősségi ott még az ekg alatt kétszer ilyen pirosat köhögtem fel azt mondta az ügyeletes hogy a tüdőráknál nem pirosat köhögnek meg nem csak akkor ha hátradőlnek mert nálam akkor jött csak. Két óra múlva mellkas röntgen vérvétel eredmény jó gégész nézte nem látott semmit. Nem kaptam semmmit rá azóta se köhögtem fel ilyet azt mondták valami vírus vagy a torkomból jött ha isétlődik menjek ha nem akkor nem volt nagy dolog.Hát én halála ijedtem magam hogy rák hiába jók a vérvétel meg aröntgen ma a háziorvos szinte lecseszett hogy ilyen eredményektől mit félek meg amúgy is gyulladt most is a torkom biztosan onnan jött. Ja és a férjemmel nézettem a hólyagok eltüntek.Szerintetek mi lehetett?Volt valakinek ilyen tapasztalata?
2014. febr. 17. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló "ijedtségem". Fürdés közben rendszerint eleredt az orrom vére, vagy este, lefekvés után éreztem, hogy vért nyelek. Olyan jellegzetes íze volt. Végül is elmentem az orr-fül-gége rendelésre, egész más panasszal, de ezt is megemlítettem. Amiért mentem ( fülzúgás) azon nem tudott segíteni, de az orrvérzést rendbetette. Kaptam kámforos kenőcsöt, és kétszeri használat után begyógyult az a kis ér, ami amúgy nem tudott. Szóval az ember nem is tudja, mikor kell megijednie, és mikor nem. Mindenesetre első az orvos..
2014. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!