Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szédülés, hányinger? (még...

Szédülés, hányinger? (még aktuális, ezért elég sürgős)

Figyelt kérdés

Két hete hasmenésem volt és a hasam is görcsölt rendesen, reggel 8-tól délután 5-ig, kb 5-ször volt hasmenésem, ezután linexet szedtem pár napig. Azután elmúlt. Most pár napja pedig azt veszem észre, hogy kissé szédülök, lassított vagyok, erőtlen, és talán kissé hányingerem is volt, és ma megint görcsöltek egy picit a beleim, és kissé lágy volt a székletem is.

A dologhoz hozzátartozik még, hogy 1 éve gyomorfekéjem is volt, nem tudom, ennek van e köze ezekhez a tünetekhez, savcsökkentőt szedek, nincsenek problémáim a gyomrommal (legalább is nem érzem), viszont a székletem eléggé lágy pár hónapja.

Lehet ez valamilyen ráknak a jele, vagy még nem múlt el a két héttel ezelőtti hasmenés vírus?


2014. febr. 21. 11:32
 1/2 A kérdező kommentje:

A hasmenés nem tudom, hogy vírus e volt, mert a szüleim nem kapták el tőlem, se a bátyám.

Egyébként 25 éves fiú vagyok.

2014. febr. 21. 11:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább valami masszív vírusfertőzés, amit vagy felülfertőztél, vagy nem keveredtél ki belőle rendesen.

De ezt inkább egy orvostól kérdezd meg!

2014. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!