Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez teljesen egyedül álló? Mit...

Ez teljesen egyedül álló? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és pár hónappal ezelőtt kezdtem észre venni hogy amikor például haverokkal valahova megyünk és megáll mindenki könnyíteni magán, nekem nagyon lassan indul a dolog.. van hogy fél percig semmi.. pedig ha itthon vagyok, minden a legnagyobb rendben. Ezt nem értem.. szerintem prosztatagyulladásról van szó, de nem tudom hogy az kialakulhat-e ebben a korban.. Mit csináljak??

2014. ápr. 27. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gyulladás. Hiszen akkor otthon sem menne könnyen. Egyszerűen csak zavarban van, ha mások előtt kell, nem pedig otthon egyedül, ahol senki sem lát közben.
2014. ápr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát ha gyulladás lenne, akkor egyszer se tudnék rendesen?
2014. ápr. 27. 10:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Ha gyulladás, akkor is gondolom van úgy, hogy jobban, rosszabbul megy. De biztos nem pont úgy lenne, hogy otthon mindig megy rendesen, és mások előtt meg sose megy rendesen.
2014. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!