Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? Mentalis?

Mi bajom lehet? Mentalis?

Figyelt kérdés
Huzvetkor otthon voltam egy hetet, hetvegen terveztem, hogy nah 2 napra vissza kell jojjek egyetemre, utana meg hazamegyek majd. Tegnap este ahogy elertuk a varost, ramjott a siras. Nem tudom, miert, de mindig olyan rossz erzes tolt el. Itt folyton ideges vagyok, szomoru, elni sincs kedvem. Ha otthon vagyok, olyan felszabadultnak erzem magam.
2014. ápr. 28. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Barátom, vigaszt nem fogok tudni adni sajnos..


Arról tájékoztathatlak, hogy nem csak Te érzel így, és hogy amit érzel az egyáltalán nem kóros.


Sem a városi lét/élet, sem az egyetemi rendszer, oktatás nem arról szól, hogy az emberek boldogok és kiegyensúlyozottak legyenek. A városiasodás és az egytemi képzési rendszer pont az élhetetlen, természettől és emberi tiszta normáktól való eltávolodást jelenti, természetes hogy számos tekintetben rossz hatással van Rád. És nem csak Rád.


Kívánom Neked, hogy légy erős, kitartó és találd meg azt az utat, ami követve még ebben a világban is boldog és egészséges lehetsz!

2014. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jézus téged is szeret és örök életet akar neked adni.

16.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

2014. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!