Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi bajom lehet,...

Szerintetek mi bajom lehet, hogy ilyen vagyok? L/20

Figyelt kérdés
Úgy értem például egyik percbe nagyon jó kedvem van aztán egy rossz dolog eszembe jut egyből öngyilkos akarok lenni. Vagy például szeretem a barátom de hirtelen eszembe jut amikor megbántott és utálatot érzek. Meg a romákat utálom, de néha mégis olyan jó cigányzenét hallgatni... stb. Teljesen ellentétes dolgok

2014. ápr. 14. 14:06
 1/2 anonim válasza:
Ajanlom elolvasasra vagy hangoskonyvkent Echart Tolle,Most hatalma es Uj fold cimu konyvet. Youtube videon is megnezheted az eloadasait. Ezekre a kerdesekre egyertelmu valaszt kaphatsz. A fajdalomtested a felelos ami befolyasolja az elmedet.
2014. ápr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ennyiből nehéz véleményt mondani. Elsőre úgy hangzik, hogy jellemzőek rád a hangulatingadozások, ami lehet a depresszió tünete is. Más tünet nem utal arra, hogy depressziós vagy? Szerintem beszélgess erről valakivel, aki jól ismer téged, és megbízol benne. Mondd el neki mit érzel, segít a lelkednek, ha kibeszéled magadból, ami bánt. Például a barátoddal kapcsolatban, meg kell beszélni vele a dolgokat, mert ha sokáig érlelődnek benned ezek a gondolatok, az csak ront a helyzeten. A cigányok egy más téma, nincs összefüggésben a másik két példával, de nem is ellentmondásos, ha a zenéjüket szereted, de őket nem.

Ha úgy érzed, hogy a hangulatingadozásaid rossz hatással vannak az életedre, megnehezítik azt, és a kibeszéléses módszerrel nem sikerül javulást elérni, akkor fordulj szakemberhez, pszichológushoz első körben. Az előző kommentet és az általa ajánlott agymosást pedig hagyd figyelmen kívül.

2014. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!