Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Mi lehet ez? Kétségbe...

SOS! Mi lehet ez? Kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
Nagypapám prosztata problémákkal küzd 3 hete, volt neki fent 2 hétig katéter, miután azt levették többször is 40 fokos láza volt amit nagyon nehéz volt lehúzni. Kapott antibiotikumot, de nem segít, folyamatos fájdalmat érez a hasában, a medencéjénél is és a hátánál is. A szája valamitől kisebesedett, ma a vérnyomása 64/35/60 volt. Nagyon meg vagyok ijedve valaki segítsen?
2014. máj. 13. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
a láz hugyuti fertözéstöl van, ez nagyon ygakori katéte után, a vérnyomása miatt minél elöbb bezséljetek a háziorvossal vagy hivjátok ki az ügyeletet.
2014. máj. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívjátok ki az orvost.
2014. máj. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kihívtuk, bevitték az ambulanciára, de már harmadszor amióta tart ez az állapot, és senki nem tud mondani semmi pontosat, először azt mondták prosztata megnagyobbodás, aztán lehet daganat most vírusos fertőzésre gondolnak... kétségbe vagyok esve...
2014. máj. 13. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!