Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Állandóan vérzik az orrom,...

Állandóan vérzik az orrom, mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

Üdv.


Az orrom 6 éves korom körül kezdett el vérezni, később az orvos C-vitamint ajánlott, azzal el is múlt. Ha nem szedtem be a vitamint, akkor ha későn feküdtem le pl., akkor is előjött. Most szedek C-vitamint, mégis vérzik. Igaz, hogy szombat és hétfőn későn feküdtem le, ezért tegnap korábban lefeküdtem, de a helyzet mit sem változott. Ha kifújom az orromat, gyakran egyből elkezd vérezni, vasárnap óta napi 3-4*. A buszon, iskolában, otthon is, nagyon idegesítő, nem lehet vele valamit kezdeni?


2014. jún. 11. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Orr-fül-gégészetre menj el, lehet, hogy van egy ér, amit ki kell égetni és akkor elmúlik az állandó orrvérzés.
2014. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia

magas vérnyomás esetleg? Esteleg Trombocitopénia

Az is lehet, hogy az orrodban el kell égetni egy hajszáleret...tehát irány a doki, mert nem normális!

2014. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!