Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van természetes alapanyagból...

Van természetes alapanyagból előállított vitamin készítmény?

Figyelt kérdés

Vagyis létezik olyan termék,pl B vitamin készítmény, de lehet más is, ami nem mesterséges, szintetikus anyagokból van összepancsolva egy laborba, hanem növényekből lettek kivonva, esetleg más természetes módon?


Ha létezik ilyen akkor annak mi a neve?



2013. dec. 19. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én C-vitaminból szedtem ilyen készítményt, az hiszem Bioco vagy mi volt a neve, abban csipkebogyó-kivonat van. Nézz utána, biztos vannak más termékeik is (de én csak ezt ismerem).
2013. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B. Marcsi válasza:
Igen létezik. A NUTRILITE vitamincsalád csak és kizárólag természetes alapanyagokból készül s ami a legfontosabb, hogy nem csak a kivonat van a tablettában hanem maga a zöldség, gyümölcs is, tehát a flavonoidok is, ami nagyon fontos a szervezet számára. Különben ez a vitamincsalád a legelső a világon, több mint 80 éve létezik, viszont eladásban és minőségben is világelső.
2013. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!