Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy küzdjem le a a Candidát?...

Csucsuka99 kérdése:

Hogy küzdjem le a a Candidát? 6 éve szenvedek és nem segít semmi! Nagyon tönkre tesz!

Figyelt kérdés
18 éves korom óta szenvedek a candidától, folyamatosan járok orvoshoz, mindig csak gyógyszer,gyógyszer, de egyszerűen nem múlik el. Már lelkileg nagyon oda vagyok, munkában, párkapcsolatban akadályoz! Próbálkoztam diétával,immunerősítőkkel(grapefruitcsepp),tejsavtermelő bogyókkal, de hiába. Ahogy befejezek egy kúrát,már vissza is tér. Mit tegyek? Van vkinek tapasztalata,segítsége? Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 1. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz
2014. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a nagyon hasznos választ! Az imént írtam hogy, folyamatosan orvoshoz járok. Vmi más okosság amit tudsz tanácsolni?
2014. aug. 5. 09:54
 3/5 A kérdező kommentje:
kívánom hogy te is szenvedj ilyen szarságoktól mint, én, akkor majd te is felteszed a kérdést, "hogy mit csináljak?"
2014. aug. 5. 09:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen tüneteid vannak?
2014. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erős folyás (túró szerű) éget viszket, kibírhatatlan. Viszont a folyáson kívűl a többi tünet enyhűl pár nap múlva, de minden áldott nap betétet kell használnom, munka közben, otthon,mert percenként moshatnám a bugyijaimat, amit kapok időpontot dokihoz, felír gyógyszer esetleg ph helyreállítós bogyókat és amit vége a kezelésnek,legyen az 1-2-3 hét akkor 2-3 napra rá vissza is jön ugyan ilyen formában. 54 kilo vagyok, próbálkoztam többször is diétával,de nagyon nehéz fizikai munka mellett, fogyni sem szeretnék....stb, gondolkoztam már azon hogy allergia vizsgálatra kellene elmenni, mert akkor fordulnak elő ezek a tünetek még gyakrabban ha sok tejterméket vagy lisztes ételeket eszem. Vagyis már nem is tudom mire fogni, egyszerűen kikészít idegileg.
2014. aug. 8. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!