Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kedves PCO (policisztás...

Kedves PCO (policisztás petefészek szindróma) -ban szenvedő lányok, a tapasztalataitokra lennék kíváncsi?!

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már több kérdés is volt ebben a témában, de úgy láttam, ezek régebben íródtak, és gondoltam, azóta hátha vannak itt újabb "szerencsések". Konkrétabban az érdekelne (merthogy ezt a tünetet csak elvétve említik meg pár helyen), hogy ti tapasztaltatok-e fogászati problémákat a hormonzavar hatására? Ha igen, akkor tudtok valami tippet adni, hogy mi segíthet ilyenkor? Vagy ha elkezdődik a kezelés, akkor ez a gyógyszerek hatására magától el fog múlni? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2014. aug. 23. 23:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz cukorbeteg lenni, akkor erősen ajánlott. (ez nem fogyókúra)
2014. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sok PCOS-s nőnél fennáll a D-vitamin hiány (ami a kálcium beépülését segíti elő a csontokba és a fogakba), így lehetséges, hogy van összefüggés, ám valószínűbb inkább, hogy az étkezési szokások vagy örökölt hajlam miatt vannak fogászati problémáid.

Egyébként az, hogy nincs túlsúlyod, nem jelent semmit, jómagam soványnak számítok, mégis egy hajszál választott el a cukorbetegségtől év elején. Szóval hajrá a diétával!

2014. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. szept. 13. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!