Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki betegség miatt...

Ha valaki betegség miatt hiányzik a munkahelyéről az első pár hónapban, azt kirúgják?

Figyelt kérdés
Ha valaki hiányzik a munkahelyéről azt kirughatják?

2014. szept. 18. 09:53
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
48%
Táppénzre megy. Legfeljebb 1 évig lehet táppénzen lenni. HA a munkahelyed magáncég, akkor előfordulhat, hogy utána valamilyen más indokkal kirúgnak. Akkor elmehetsz a munkaügyi bíróságra és nagy összegeket követelhetsz.
2014. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha elakarnak valakit bocsátani nincs mit tenni beletörödni lehet.
2014. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kései Sirató ***** válasza:
37%
Nem kell beletörődni. Munkaütgyi bíróság is létezik. Egy ismerősömet a MC Donalds-ból rugták ki, a bíróság 1,3 milliót ítélt neki.
2014. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
54%

Én egy olyan helyen dolgozom ahol már felvételkor megmondták hogy itt olyan hogy betegség betegállomány az nem létezik.

Ha valaki beteg az mehet szabira. De nem nagyon tanácsos pár napnál többet így sem otthon lenni mert nem kell utána visszamenni.

Ha valaki betelefonálna hogy beteg vagyok kiírattam magam a háziorvossal ott helyben kirúgják.

Be se kell menni többet.

De ezt már az elején meg is mondták.


Milyen cég ez? egy étterem. Vendéglátás.

Nem tudok olyanról hogy bárki akár egy ember is bíróságra ment volna a kirúgás miatt.

Ez olyan hely ha már megszólalsz én nem tetszik a főnöknke már repültél.

Ha van sapka az a baj ha nincs az a baj.

2015. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kései Sirató ***** válasza:
22%
Utolsó, te nagyon buta vagy, ha mindent lenyelsz, téged felmosórongynak használnak.
2015. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
52%

Igen? Szerinted nagyon buta vagyok?

Nem nem vagyok.

Helyette tudod mi vagyok? Elmondom.

Képzeld nem egy segghülye valaki hanem egy 50 feletti cukorbeteg nő! Na ehhez mit szólsz?

És igen , el kell tűrnöm bármit mert a betegségem és korom külön külön is garantálja (hát még együtt!) hogy a kutyának se kellek, és összeteszem a két kezem, és hálaimát rebegek hogy valaki alkalmaz!

Mert ha innen mennem kell akkor game over. Soha többet nem találok más helyett. Rámnéznek: hány éves tetszik lenni? 50 felett? Akkor köszönjük!


Könnyű ám hülyézni!

Keress nekem új helyet és ha találsz szólj.

Van diplomám ha az kell (több is). Anno a külkeren + közgázon végeztem, képzeld még az átkosban!

szerinted hova kellenek az a papírok manapság?

2015. márc. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na mi van elfogytak a bölcsességek?
2015. márc. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!