Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat az alábbi terhelé...

Mire utalhat az alábbi terheléses vérvizsgálat eredménye? éhgyomri vércukor 5,5,120 perces 4,8 inzulin 10,58,120 perces 9,8

Figyelt kérdés
Sajnos csak 2 hét múlva tudok menni orvoshoz az eredménnyel, arra kaptam időpontot és nagyon érdekel, hogy milyen az eredményem. A válaszokat előre is köszönöm :)

2014. szept. 28. 17:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Gratulálok a babához! :) :)

Én még nem szeretnék babát, nekem más problémáim vannak, amiért elküldtek terheléses vizsgálatra. Persze minél előbb szeretnék megoldást a problémákra és helyrehozni a dolgokat, hogy későbbiekben ne okozzon problémát a teherbeesés.

2014. szept. 29. 13:42
 12/18 anonim ***** válasza:

Kicsit meg van emelkedve, de nem vészes annyira

Majd adnak gyógyszert

2014. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Voltál orvosnál azóta?
2014. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen, voltam. Szerencsére eljutottam egy rendes és tényleg jó endokrinológushoz. Azt mondta ez enyhe IR, de a hormonokkal van egy "kis" probléma. Nincs peteérésem, hiába van menstruációm. :( Megállapította a leletek és a tünetek alapján, hogy PCO-szindróma PCO nélkül (tehát cisztáim nincsenek, anovulációval. Kaptam Metformint, D3 vitamint és innom kell az Inofolic port. Valamint kerülnöm kell a fehérlisztes dolgokat, a cukrot, a finomított szénhidrátokat.

Köszönöm, hogy érdeklődtél :) :) :) :)

2014. nov. 11. 08:56
 15/18 anonim válasza:
Örülök, hogy elindultál a jó úton. Ha még nem szeretnétek babát, akkor is tedd renbe, mert mi 3 éve szeretnénk és fél éve derült ki, azóta rendbejött, de még nem sikerült baba. Lelkileg eléggé megvisel, És próbálok másokat segíteni, ha már nekem ilyen nehezen megy a dolog. A családban is van egy kiscsaj és nem akarja elfogadni tőlem a segítséget és nem foglalkozik vele, pedig PCOS-ja van. Nem is értem!!!
2014. nov. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves vagy! :)

Sajnálom, hogy nem jön össze a baba, de mindig a remény hal meg utoljára. Ha nagyon akarod és teszel is érte, össze fog jönni a picur. Nagyon szorítok, hogy sikerüljön.

Igen, nagyon sokan nem foglalkoznak vele, mert még nem szeretnének gyereket és hát "örülnek", ha nem kell havonta "szenvedniük" a menstruációtól. Aztán amikor oda jutnak, hogy gyereket szeretnének, akkor meg csodálkoznak, hogy nem jön össze és csak kapkodnak, nem is tudják kihez forduljanak. Sokszor nem értem az embereket. :(

2014. nov. 11. 09:11
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg nagyon jó az endokrinológusod, azt írta fel, amit kell, hidd el hamar rendbe jössz, hőmérőzéssel ellenőrizheted is a peteérésedet, nem kell UH-ért sok-sok pénzt fizetni. További gyógyulást! :)
2014. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Neked! :)

Sok sikert a babához!!

2014. nov. 11. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!