Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Inhüvely gyulladásról mit tudtok?

Inhüvely gyulladásról mit tudtok?

Figyelt kérdés

Nem volt még inhüvely gyulladásom de a csuklóm magyon fáj de törve tutira nincs... És van olyan hogy sugárzik a fájdalok egyes újjaimba....

De valaki leírná légyszi, hogy az inhüvely az milyen? Légyszi a beszólásoktól kíméljetek! Köszi előre is!



2014. okt. 22. 06:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt már többször is sajnos és sokszor érzem azt, h le kell állnom az írással/hímzéssel/varrással, mert be fog durranni a kezem. Sajnos akinél egyszer előjön, az hajlamos lesz rá.

Én a csuklóm belső részén szoktam először érezni, h húzódik, fáj, gyenge az egész. Kicsit olyan, mintha elkapnák a kisujjamat, a hüvelykujjamat meg a könyökömet és 3 felé húznák egymástól. Ez így leírva hülyén hangozhat,d e ha ez a baj nálad is, akkor ráismersz az érzésre. Ha elfajul a dolog a tényleges ínhüvelygyulladásig, akkor bedagad a csuklóm és az ujjaim, van, hogy az alkarom egész belső fele. Ilyenkor fáj és gyenge az egész karom, az ujjaim van, h alig mozognak. Az a legfontosabb ilyen esetben, hogy pihentesd, ne végezz semmilyen finommotorikus mozgást.

Gyógyszertárban vény nélkül kapható egy csodaszer: Flector tapasznak hívják és ha tényleg pihentetem, akkor nagyjából 1 hét alatt rendbe teszi. Ezt reggel és este cserélem, aztán ráfáslizok, hogy kitartson és tényleg amennyire csak lehet, pihentetem a kezem!

Jobbulást!

2014. okt. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer annyira bedurrant, hogy az egész alkarom is fájt, de kisugározhat az ujjakra is. Mutasd meg a háziorvosnak.

Ilyenkor célszerű pihentetni, reumakenőcs, hidegvizes borogatás, terheléskor fásli célszerű.

2014. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Reménykedtem hogy nem ez a bajom de a leírtak alapján sajnos de... Köszönöm a válaszokat meg a jókívánságot! :)
2014. okt. 23. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!