Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Száraz köhögés, mit csináljak?...

Száraz köhögés, mit csináljak? Nagyon rossz, már nem bírom

Figyelt kérdés

Több, mint egy hete száraz köhögésem van. Először nem tudtam se aludni, se enni, mert kihánytam. Már nagyon sok mindent megpróbáltam... Mézes teákat ittam, először citrommal (aztán már citrom nélkül, mert kimarja a sok citrom a torkom), kamillás inhalálás napi többször, mézes hagyma leve, izlandi zuzmó köhögéscsillapító, mellkasomat kenegettem ilyen mentolos krémmel...nem lett jobb. Elmentem a kórházba, de csak egy lázcsillapítót írtak fel, és azt mondták vegyek köptetőt. Vettem lándzsás útifű szirupot, már egy egész üveget megittam belőle az egy hét alatt. Aztán vettem tantum verde spray-t és cukorkát. Szombaton lett egy kicsit jobb ez az egész, de csak annyival, hogy már nem fulladok meg a köhögésbe, és tudok enni.


Van valami ötletetek? Szörnyű ez az egész, szeretném, ha minnél előbb elmúlna :(


2014. okt. 27. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy benne, hogy SZÁRAZ köhögésed van, akkor vegyél a gyógyszertárban LIBEXIN tablettát.

Jobbulást!

2014. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj be a gyógyszertárba és mondd el a tüneteid., csak adnak mostmar valami normális gyógyszert. Amit első írt az tényleg jó, de azért kérdezz rá, hátha van ami még annál is jobb. Tudom mit érzel én szeptember 26 és október 22 között voltam beteg, konkrétan minden megtalalt engem is. Először sima nátha, aztán tüdőgyulladás és a végére egy pofás kis mellhartya gyulladás. :) (3 doboz antibiotikum stb. -20 ezer forint...)

Jobbulást, és kitartást.

2014. okt. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2014. okt. 27. 09:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Kipróbálhatod a Sinecodot is, ez kifejezetten száraz köhögésre van.

Jobbulást

2014. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. okt. 27. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad?
2014. okt. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!