Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Colitis ulcerosa. Mit tegyek?

Colitis ulcerosa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Colitis ulcerosám van, nem túl súlyos de azt mondták, hogy ez nem egy vírus. Kapok gyógyszeres kezelést, elég durva tüneteim voltak (görcsök, láz, véres széklet..) Nagyon sok vizsgálatom volt, vérvételek sorra, alsó-felső tükrözés, infúzió, meg minden. 14 éves vagyok ,és készülnöm kéne a felvételire, de így nem tudok. Valaki tudna nekem segíteni, hogy mit kéne tennem? Ráadásul a szüleim is most válnak el.

2014. nov. 22. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ó te szegény!!!! Ilyen fiatalon. Állítólag stressz eredetű. Anyukámnak is van. Sokat kínlódott vele, de most már jobban van, sőt mondhatjuk szinte meggyógyult.KÖvesd az orvosi utasításokat, neki a diéta nem jött be.

Annyit még hozzá tennék, hogy nincs benne érdekem és ő sem annyira hitt benne, de 3 hónapig ivott FLP-s aloe vera gélt és azt mondja használt neki. De ő tényleg nem hisz az ilyesmiben. Évekbe telt rávenni, hogy kipróbálja. Szóval ha anyagileg megtehetitek, akkor én ajánlanám neked. A válást meg próbáld nem nagyon a lekedre venni (tudom nem könnyű). Tudod nem a te hibád!

2014. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! Anyukámnak nincs sok pénze, ezért tőle nem fogok kérni. Apukámmmal nem vagyok jóban. Amint lesz rá lehetőség kipróbálom.:)
2014. nov. 22. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 4 hete állnak fenn a fenti tüneteim és múlt héten Colitis ulcreosa gyanújával küldött további vizsgálatokra az orvos, de két hónap múlva végzik csak el a vizsgálatokat, melyekről te már írtál. A görcsök és a véres széklet nálam már állandó tünet, étkezés után szinte azonnal fel kell keresnem a mellékhelyiséget. Együttérzek veled, mindeközben pedig bújom a netet a lehetséges gyógymódokra. Tegnap este én is belázasodtam egy kicsit, egyre nehezebben bírom a várakozást a vizsgálatokra.


Bár én már 33 éves vagyok, együttérzek veled, tudom mit élsz át.


A szüleid válását fogd fel úgy, hogy jobb így, mintha együtt maradnának egy rossz házasságban és ezzel állandó idegeskedést okoznának neked is. Az én szüleim is elváltak pont annyi idős koromban, mint amennyi most te vagy, akkor fájt, de már tudom, sokkal jobb volt így.


Vigyázz magadra nagyon!

2014. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már kapok gyógyszeres kezelést és sokkal jobban vagyok! kitartás neked is:)
2014. dec. 22. 14:36
 5/5 anonim válasza:
Szia,irj privit.
2015. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!