Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet az hogy napról...

Mitől lehet az hogy napról napra fárdtabb, kimerültebb vagyok?

Figyelt kérdés
Mozgok rendszeresen, alszok is eleget, és a táplálkozási szokásaimmal sincs baj, úgy gondolom. Mégis napról napra kimerültebb, gyengébb vagyok és az elmúlt 2 hétben fogytam 4-5 kg-t, de nem tudom miért. Lehet ez valamilyen betegségtől? Segítsetek kérlek! Reggelente ott tartok, hogy már nem tudok kikelni az ágyból se, valamint egész nap szédülök, majd elalszok. A tanórákon se tudom nyitva tartani a szemem, sőt már odáig is eljutottam hogy menet közben is elbóbiskolok. Esetleg lehet köze ahhoz, hogy dohányzok? Segítsetek, nagyon félek!

2014. dec. 14. 13:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és 18 éves lány vagyok
2014. dec. 14. 13:48
 2/4 anonim válasza:
Környezeted milyen?Lehet depresszió az oka.Menj el pszichiátriára sűrgősen.
2014. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Környezetemben örökös feszültség, itthon is, suliban is. Barátaim nem igazán vannak, akiknek elmondhatnám a gondjaim. Párommal is most estünk át egy nagyobb fordulóponton, mindennapos veszekedések stb... (Bár Vele már megoldódtak a gondok, úgy érzem Ő az egyetlen akire számíthatok.)
2014. dec. 14. 13:59
 4/4 anonim válasza:
Sima orvoshoz menj, ne idegorvoshoz! Milyen depresszió?
2014. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!