Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van okom félni, vagy csak...

Valaki : kérdése:

Van okom félni, vagy csak túlreagálom megint a dolgokat?

Figyelt kérdés

Nyálkás talán véres széklet miatt aggódom.Azért mondom,hogy talán,mert nem láttamp pontosan,hogy az volt-e,helyenként mintha véres színe lett volna a nyálkának. (amúgy a nyálka nem olyan sok és lehet hogy régebben is ilyen volt).

Ezen kívül még annyi,hogy hasmenésem volt 3x elég furcsán,mert nekem szinte sosincs, gyerekkoromban pont hogy szorulásos voltam. Ilyen mondvacsinált okai lehettek pl. hogy karácsonykor túl sokat ettem,vagy egyszer nagymértékű stresszen voltam túl,mikor hasmenés miatt haza kellett jönnöm az iskolából.

Az a baj,hogy rossz tulajdonságom hogy hajlok a hipochandria felé, de attól még nem merem ezt félvállról venni, ugyanúgy parázok,nem tudom lezárni annyival,hogy biztos csak bebeszélem.

Proktológushoz megyek januárba.

De mivel a rák (igen,elsősorban ez a félelmem) tünetei annyira általánosak, és nem speciálisak,nagyon félek.

19 éves vagyok.ezek apalján van reális okom félni?


2014. dec. 29. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy kis bélfertőtlenítőt szedjél, vagy probiotikumot. Szerintem túlreagálod a tüneteket.
2014. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!