Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Inzulinrezisztancia. Ki mit...

Inzulinrezisztancia. Ki mit tud róla? Valószínű ezért nem tudok teherbe esni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 15:44
 1/3 A kérdező kommentje:

Voltam terhelésen ez lett az eredmény:

glükóz evés előtt: 5.7mmol/l ref tart. 3.4-6.1

glükóz 40 perc 7.9mmol/l

glükóz 120 perc 4.2 mmol/l ref: < 7.8

inzulin 0 perc 6.42 uu/ml ref: 2.6-24.9

inzulin 40perc 46.4 nu/ml

inzulin 120 perc 20.59 uu/ml



Esetleg v.ki tud v.mit mondani erre? Persze megyek vissza az endo dokihoz jövő héten és kiderül. De nagyon kíváncsi vagyok. Van köztetek olyan akinek ilyen problémája volt és nem esett teherbe, és utána kezelték és sikerült a baba? Mennyi idő múlva sikerült?

2015. jan. 7. 15:47
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia! Úgy tűnik, hogy tényleg inzulinrezisztenciád van, de majd az orvos elmondja. Én még nem akarok babát, de ezzel kezeletlenül nagyon nehéz teherbe esni. A baba miatt, mivel nem vagyok ebben jártas, nem tudok többet segíteni, de FB- on van egy csoport ami ezzel foglalkozik, nagyon nagyon hasznos, én is tagja vagyok és ők nagyon sokat segítettek eddig. Ha gondolod csatlakozz, csak ajánlani tudom!


[link]


Remélem -ha mással nem is- ezzel tudtam egy kicsit segíteni Neked! Sok sikert kívánok!

2015. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs IRed, ezek az adatok teljesen normálisak. Igen, az inzulin rezisztencia hozzájárulhat valamekkora értékben a meddőséghez. Ha már több, mint egy éve próbálkoztok, akkor érdemes lenne keresnetek egy tanácsadót.
2015. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!