Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől jöhet létre ez a köhögés...

Mitől jöhet létre ez a köhögési inger?

Figyelt kérdés
Három éve baj van a manduláimmal. Állandóan meg vannak duzzadva, de már hozzá szoktam. Ha viszont iszok egy pohár hideg vizet, akkor begyullad az egész, szóval nagyon vigyázok a torkomra mindig. Ilyenkor azonban a hidegtől mégis megtörténik a baj, jobban beduzzadnak a manduláim, fájnak, többnyire hányingerrel és erős fejfájással is jár a dolog. Most ugye ez volt, voltam háziorvosnál, a szokásos Bioparox Zinnat(?), Brufen kombón kívül kiírt két napra a suliból és ennyi. De nem lettem túlságosan jobban. Enni alig bírok, állandóan hányingerem van és nyelni sem nagyon tudok. A fejfájás is rám jön még néha, főleg reggelente. Ezek mellett ami a legjobban irritál az a tartós köhögési inger. Semmi nem segít rajta és pont a gyógyszerezést követő este után alakult ki. Mint ha lenne valami a légcsövemben, amit képtelen vagyok felköhögni. Ritkán jön fel váladék is, de nem jellemző. Ahogy kiköhögtem magam, akkor fél percre elmúlik az inger, de aztán visszatér. Ha valaki tudja mi ez, vagy hasonló gondban van, azt megkérném, hogy segítsen, akár privátban, akár itt. Köszönöm.

2015. jan. 11. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ideje lenne már kivetetni őket.
2015. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az oláh nőstényorvos szerint nagyon nem jó ötlet. Más orvos is ezt mondta más kivizsgálásokon. Valamiért ellene vannak.
2015. jan. 11. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy pohár hideg víztől begyulladnak akkor pedig ki kellene őket venni. Nem tudsz elmenni egy magánorvoshoz, hogy esetleg ő mit mondana? Kórházi orvosok véleményére manapság nem igen lehet adni.
2015. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!