Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kötelezhetnek gyógytesire?...

Kötelezhetnek gyógytesire? Többi lent.

Figyelt kérdés
Még első félévben hazaküldtek velem egy lapot, hogy igényeljük-e a gyógytesit vagy sem. A nem-et jelöltük be és a szüleim aláírták. Visszavittem. Aztán behívták anyukámat, hogy kötelező járnom. Hogy is van ez? Ha kötelező miért kérdezik meg előtte véleményünket? Gerincferdülésem van, fent és lent, jobbra-balra. 1 éve gyógytornára járok, és az éves kontrollon kiderült, hogy fent kiegyenesedett a gerincem! Szerencsére. Tavaly teljes felmentett voltam tesiből, nem volt gond. Most gond. Nem értem a logikát. Mindegy, múltkor elmentem először gyógytesire és tele volt olyan feladatokkal amit nem csinálhatok, de csinálnom kellett. Ez most komoly? A nő csak a nevem tudja, a betegségem nem is érdekli. Akkor honnan tudja mi a jó nekem és mi nem? A gyógytornászom javasolta is, hogy ne járjak. De azt mondták a sulimba, hogy az orvos szava a gyógytornászén felül van. Már csaptam volna arcon olyanokat mondott. Na mindegy, tudtok valamit javasolni, hogy mit csináljak?

2015. jan. 18. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Konzultáljatok másik szakorvossal, az kiad egy iigazolást, és azt a sulinak el kell fogadnia. Ha mégse, illetve addig is, ne csináld, amit nem szabad. Simán nem csinálod, max beír neked egy egyest. Az egészséged ennél többet ér. Aztán ha megvan az igazolás, akor már úgyis mindegy, hogy addig milyen jegyeid voltak.
2015. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos érdekes az eseted.


Egyszerűsítsük le: eddz úgy, ahogy az JÓ neked (és valóban jó), és sz.ard le a számodra nem megfelelő gyakorlatokat. Ennyi, maximum valami idiótának nem tetszik. És, ki ő?


Lényeg, hogy vigyázz az egészségedre, ne hanyagold el magad - és erről szó sincs a kérdésed alapján, úgyhogy.. hajrá, kövesd a gyógytornászodat, idővel a sulidban is felfogják majd a helyzetet. Lehet kell hozzá mondjuk 30 év, mert vannak sík hülye emberek, de próbálj meg türelmes lenni az idiótákkal, ezt tanácsolom :)

2015. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. jan. 18. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!