Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyógytesire kötelezhetnek 18...

Gyógytesire kötelezhetnek 18 év felett is?

Figyelt kérdés
Régen rendszeresen jártam gyógytesire mert muszáj volt, persze már az elején utáltam. Most már egy ideje nem voltam (1-2 év) de elmúltam 18, és azt szeretném tudni ,hogy ebből lehet valamiféle jogi problémám? Akaratom ellenére kötelezhetnek gyógytestnevelésen való részvételre? Nincsen durva gerincferdülésem se semmi, csak egy picit, de mondták hogy izomépítéssel és jó tartással helyrejöhet, és ezt csinálom is. A gyógytestnevelésre se kedvem se időm se energiám nincsen.
2015. jan. 12. 16:42
 1/4 kovpet ***** válasza:

18 éves kor felett? Felnőtt ember vagy, hogy kötelezhetne már valaki is ilyesmire? Amúgy 18 év alatt is csak a szüleid "kötelezhetnek" gyógytornára, az orvosok nem.


De ha az orvos javasolja a gyógytornát, akkor azért érdemes lenne megfontolni, hogy eljárj. Nyilván okkal javasolja, nem akar neked rosszat.

2015. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha suliba jársz még, igen, az kötelezhet, ha nem, akkor senki se kötelezhet.
2015. jan. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2016. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen suliba jársz?

Szki vagy gimi?

2016. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!