Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Teljesen...

Mi lehet a bajom? Teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja együtt voltam egy férfival. Nem védekeztünk, majd az együttlét után már egyátalán nem volt rám kíváncsi. Rá 1-2 nappal csípö érzésem lett a hüvelyemben. Felhívtam az illetöt, hogy nem adhatott-e át nekem valamilyen betegséget. Utána eszembe jutott, hogy a férfi említette, hogy volt vadászni Afrikában és egyéb "egzotikus" helyeken. Nos ö lecsapta a telefont és megfenyegetett, hogy ha még egszer felhívom vagy megkeresem akkor rosszul fogok járni. Körülbelül 3 hónapja fáj a nemi szervem, a szájam, a végbelem csíp, a nyelvemen van egy nagy rózsaszín folt, a többi részen pedig fehéresebb. Egy hete iszonyú erös hasgörcs jött rám, nagyon rosszul voltam, Azóta se vagyok jobban, de ma nagyon rosszul lettem, a pulzusom magas, légszomjom van, majd szétvet az ideg, ideges vagyok, egyszerüen borzasztóan érzem magam, és egyre rosszabb! Nem tusom mit csináljak, voltam már több orvosnál is, minden tesztem negatív, egyedül egy mérsékelt bakteriális fertözést állapítottak meg. Azért fordulok hozzátok, mert már minden reményem elveszett, teljesen kétségbe vagyok esve, nem tudom mi lesz vele, megérem-e a holnapot. Kérem aki tudna bármit is segíteni az segítsen!

Köszönöm! 50, nö



2015. jan. 28. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezelik a bakteriális fertőzést? Nemibeteg-gondozóban jártál?
2015. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!