Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat, stressz? Mi lehet ez?

Agydaganat, stressz? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok.15 éves koromban ott hagytam az iskolát és inkább magán tanuló lettem mert nem bírtam már az iskolában amit egy két gyerek lemuvelt...Piszkalodas stb.Mikor magantanulo lettem akkor rá pár hónapra elojottek az első tünetek,szédülés legszomj végtag zsibbadasok főleg kar.Sokszor ágyban is szedultem.Az ágyban lévő szédülés teljesen elmúlt.De sokszor az utcán is ramtor a szedules gyors szivdobogas.Mindig az van a fejemben h mit gondolhatnak rólam az emberek akik lent látnak.Szedules mellet sokszor hunyoritok tikkelek.Szedules van mikor elmúlik de aztán újra előjön. Orvoshoz nem merek menni mert félek,h azt mondja h agydaganatom van.
2015. jan. 30. 07:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy bármiféle agydaganatod lenne. Ellenben szorongásos típus vagy és pánikbeteg. Amiket leírtál a pánikbetegség tipikus tünetei...
2015. jan. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!