Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sokat szellentek puffadnak a...

Sokat szellentek puffadnak a beleim lehet ez vastagbél-vékonybél rákok?

Figyelt kérdés
mindig zrikálom magamat múltbéli sérelmek miatt nehezen tudok feldolgozni régi bántásokat lehet ettőlis?

#has #puffadadas #idegrendszer.
2015. márc. 9. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Így RÁKOKOK.
2015. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember szenved puffadástól, miért lenne pont rák? Lehet pl laktózintolerancia, lisztérzékenység, IBS, szénsavas italok, stb., stb. Egyél meg minden este egy natur johgurtot, pl actíviát és ne stresszelj, mert attól is lehet és vizsgáltasd ki magad, menj el a háziorvoshoz, hogy kizárhassa a súlyosabb bajt és kapsz rá megfelelő tanácsokat, hogy mit tegyél.
2015. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaikat.
2015. márc. 9. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked az agyaddal van a baj, nem a beleiddel...
2015. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mi az ,hogy nekem az agyammal van baj nem a beleimmel?


Nem azért tettem fel kérdést egészségügyi témában ,hogy engem fikázzon és tegye rám a rosszízű megjegyzését kedves uram ,vagy hölgyem!

2015. márc. 9. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Mégis, milyen választ vársz? Teljesen értelmetlen kérdést tettél fel... még magyarul sem lehet érteni, nemhogy egészségügyi szempontból!
2015. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!