Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sos! Pikkelysömör! Mit tehetnék?

Sos! Pikkelysömör! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, kiskorom óta pikkelysömörben szenvedek. Nagyon megnehezíti az életemet, a lábszáramon helyezkedik el.

Most ugye jön a nyári időszak és sajnos nehezen tudom feldolgozni, hogy az osztálytársaim rővid nadrágban járkálnak én meg a hosszú nadrágomban ízzadok. Sajnos ez kb. egy másfél tenyérnyi folt, úgyhogy nehezen tudnám eltüntetni. A legelbizonytalanítóbb dolgok közé tartozik az is, amikor strandra megyünk az osztállyal. Ott nem tudom eltüntetni, eltakarni, mindenki látja és megjegyzéseket is tesznek rá.


Mit tehetnék, hogy elmúljon? Nektek mi vált be? Menjek orvoshoz? Hogy takarjam el? Valami vitamin? Krém?

Ps. Remélem átjött a kétségbeesett hangulat.:)



2015. márc. 26. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp doki! Amikor anyukámnak volt, kapott rá injekciót, kenőcsöt, kb. fél év alatt tökéletesen rendbe jött.
2015. márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oke koszi
2015. márc. 26. 21:18
 3/5 anonim válasza:

mindenképpen menj bőrgyógyászhoz, a krém sokat fog segíteni! a napfény is jót tesz a bőrnek, szóval jobb, ha figyelmen kívül hagyod a negatív embereket, akik ezt nem tudják elfogadni. :) ja, és a pikkelysömör sosem múlik el, maximum tünetmentessé tehető az ember.

nekem az egész fejbőröm olyan, meg hátam, 16 éves korom óta, de sose takargatom, nincs értelme. :D

2015. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
az én páromnak az egész teste és fejbőre tele van.száz félét próbáltunk de semmi se hatott igazán, az sem ami más pikkelysömörösnek pl jó volt! tudom h nehéz neked, látom a férjemet is h neki is borzasztó, de el kell fogadnod! nem tehetsz róla! bocs h nem írtam h mivel próbálkozz, mert igazából fogalmam nincs h mit próbálj ki.csak azért írtam h ne keseredj el! fel a fejjel!
2015. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, segitettetek
2015. márc. 27. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!