Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem emlékszem dolgokra (? )

Nem emlékszem dolgokra (? )

Figyelt kérdés
események , beszélgetések , nevek kiesnek . Pl nem emlékszem hogy tavaly húsvétkor anyukám nem volt itt mert kórházban volt . A neveket amint kimondták elfelejtem . Ez valami betegség ? De pl filmek színészek nevei nagyon megmaradnak . Dalszövegek is megmaradnak arcok . Ilyenekre nagyon jól emlékszem . Tavaly leestem egy lóról es kórházban voltam mert kiesett az egész azt se tudtam hogy leestem ez közrejátszhat? 17/L
2015. ápr. 3. 19:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Színészek arcai megmaradnak *
2015. ápr. 3. 19:16
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hülyeséget írok, de nekem a retrográd amnézia jutott az eszembe...baleset előtti események esnek ki... de mivel ez folyamatosan fent áll, így nem tudom neked megmondani...pszichológus sokat segítene ebben, lehet valami lelki eredetű dolog...nagy stressz hatására elfelejtesz dolgokat, de ezt nem tudom pontosan, esetleg menj el még orvoshoz vele, mert lehet fizikailag van gond.
2015. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!