Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért lesz évről évre egyre...

Miért lesz évről évre egyre rosszabb a memóriám?

Figyelt kérdés

Általános iskolában (egészen 8-ig) olyan voltam, hogy ha hallottam, olvastam valamit, szó szerint vissza tudtam mondani hónapokig. Minden megjegyeztem, az agyam olyan volt mint egy szivacs.


Középiskolában is még megvolt ez a tulajdonságom, igaz nem ennyire már, kellett egy kis idő mire eszembe jutottak a dolgok, de később eszembe jutottak.


Most egyetemista vagyok és úgy érzem kifolynak az infók az agyamból. A régi dolgaimra szinte egyáltalán nem emlékszem, ha hallok/látok valamit, annak csak egy töredékét tudom visszaidézni, azt is csak hosszas gondolkodás után.

Azzal is problémám van, ha valamit a közeljövőben mondanak. Én egyáltalán nem emlékszem rá, pedig állítják, hogy mondták nekem, vagy esetleg pont én mondtam valamit, de nem rémlik(ez érdekes, csak otthon fordul elő).


Félek, az Alzheimer, vagy valami hasonló állhat a háttérben. Lehetséges ez huszonévesen???

Sportolok, megalszom a napi 8 órát, egészségesen élek, mit tudok még tenni?


2015. ápr. 17. 19:46
 1/1 Mr. S ***** válasza:
2015. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!