Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérdésem Pszihiátriai dolgozók...

Kérdésem Pszihiátriai dolgozók vagy betegekenek. Hová kerül az ember ha önszántából megy be a pszihiátriára kevert szorongásos és depressziós zavarral?

Figyelt kérdés
Engem az érdekelne hogy a zárt részre kerülnék-e vagy kintre ahol "szabad" az ember mert egyszer voltam bent csak akkor nem én akartam hanem szüleim.én nem is akartam ott maradni meg előtte egy évvel volt egy öngyilkossági kisérletem gyógyszerrrel gondolom ezért is raktak a zárt részre.csak az a baj hogy nem mentem vissza 3 hónap múlva mikor ki engedtek! Ez kb 5-6 éve volt azóta rájöttem h beteg vagyok csak félek mert rossz volt ott a sok beteg közt!

2014. okt. 1. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyílt osztályra, vagy oda se. Sokkal több a beteg, mint az ágy. Valószínű csak felírnak gyógyszert meg pszichoterápiát, amire vissza kell járni.
2014. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor a zárt részre nem?
2014. okt. 2. 15:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2014. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki a kérdést? Már megválaszolták. A többiek se tudnak mást mondani, mert valószínűleg ez így igaz. Ha nem fenyegetőzöl öngyilkossággal, akkor nem kerülsz zártra, de komolyabb orvosi ok nélkül még a nyíltra se raknak, csak járóbeteg gondozásra "ítélnek". Ne félj segítséget kérni, ha szükséged van rá! Semmit sem tehetnek akaratod ellenére, csak ha ön/közveszélyes vagy, vagy nem beszámítható. Szóval nyugi, csak menj és mondd el a dokiknak, hogy mi a bajod.
2014. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem egészen nyilvánvaló. Én pánik betegséggel ill elvileg reaktív depresszíóval 5 napra a zártra kerültem, igaz gyógyszermentesen, de akkor is zárt volt és kész :)
2014. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem muszáj a pszichiátriára menned. Elvileg mindenhol van valami olyasmi, hogy pszichiátriai gondozó, ott intézik a kórházak az ambuláns rendelést legtöbbször. Vagy valami ilyesmi. Mindenesetre én oda mentem TB alapon pszichiáterhez és ott fel se merült a befekvés, csak amikor később nagyon rosszul voltam. Nem kérnek beutalót sem. Csak felhívod őket és kérsz időpontot.
2014. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!