Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap este nagyon eros...

Tegnap este nagyon eros szorongás tort ram, ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja nagyon sokat stresszelek, szorongok bizonyos dolgok miatt, allandoan érzem, mar pszichologusnal is voltam, ahol olyan dolgokat beszéltünk at, amik utolag igy tudatositva felzaklatnak, nem tudom elhinni, hogy ez van velem. Egy hónapja kb. Amikor nagyon szorongtam, el kezdett remegni az egesz testem, a lábamat olyan gyengének ereztem, a levegőt gyorsan a vettem, azt hittem beleorulok, de csak kb 10 percig tartott. Ezalatt nem akartam, hogy bárki hozzam érjen, amikor vege lett, nagyon elfáradtam. Tegnap este megint előjött, mert nagyon felidegesitettem magam. Mi történik? Koszonom szepen a válaszokat! 24 L

2015. ápr. 26. 11:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Azert nem akarok panikrohamra gondolni, mert nem volt mellkasi fajdalmam, a szivdobogast sem ereztem, ez ugye kizárja?
2015. ápr. 26. 11:40
 2/3 hosszúhajú ***** válasza:
pánikrohamom már volt, de nem vagyok pánikbeteg, csak erős szorongó voltam. A pánik nálam nem párosult mellkasi fájdalommal, nem egyforma, nálam hányingerrel, szédüléssel, agyvérzés szerű tünetekkel, vérnyomás emelkedéssel párosult. És nem lettem pánikbeteg. Egy erős szorongásos betegségben, lehet az embernek pánikszerű rohama ( ez voltam én ) és létezik külön a pánikbetegség. Az erős szorongásnál jöhet egy-egy ilyesmi érzés, pánikbetegséggé akkor válik, ha állandósul. Kéne szedned szorongásoldót, pulzusod nézd, tán egy bétablokkolót is fel lehet íratni ha magas.
2015. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2015. ápr. 26. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!