Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha van egy kicsi púp gerincfer...

Ha van egy kicsi púp gerincferdülés miatt, ami csak akkor látható ha olyan laza vagyok hogy majd szétesem, de ha kihúzóm magam akkor nem észrevehető, akkor azon még lehet javítani?

Figyelt kérdés
Igazából tudtam hogy van,de a barátnőm nyitotta fel a szemem hogy törődjek vele,mert nem lesz jó vége.Én meg ezt nem sértésnek vettem és igaza van neki.A suliban szoktam hozzá hogy görbén ülők 180 cm vagyok,a székek kényelmetlenek a padok meg kicsit alacsonyak nekem.
2015. máj. 3. 10:05
 1/1 anonim válasza:

Mindenféleképpen menj el orvoshoz! Ha nem olyan súlyos, akkor lúdtalpbetétet, korzettet vagy úszást fognak javasolni! Nekem is gerincferdülésem van, régen nem foglalkoztam vele és 1 hónap múlva meg kell műteni a gerincem, szóval előzd meg a bajt!:)

17L :)

2015. máj. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!