Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 6 hónapos lányom antibiotikumo...

6 hónapos lányom antibiotikumot kap. Láza volt. Meg vmiféle hasmenése (napi 5 kb, nem olyan híg állagú)?

Figyelt kérdés
AZ lenne a kerdesem h AZ antibiotikum nem fog e mégjobban hasmenést okozni. Hányni nem hányt. A láza is lement mára (max 38.8 volt)

2015. máj. 7. 05:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem szirupban kapja az antibiotikumot nem injekcióban ugye?

Ebben az esetben arra vigyázz, hogy a szirup vivő anyagára lehet allergiás és az okozhat hasmenést. Persze ez nem biztos, de előfordulhat. Nálunk bejött, és a gyerekorvos nem vette észre, hiába mondtam neki, hogy nyálkás hasmenése van a gyereknek. Ezért (mert nem is gyanakodott, hogy a gyógyszer amit ad a két éves gyerekemnek az okoz ilyet) azonnal átvittem egy másik gyerekorvoshoz, ami egy nagyon jó döntés volt!

2015. máj. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Injekcióban kapja. Kicsit jobb lett mára a hasmenése. Kevesebb van, picit ritkabban. Csak nem tudom h mi a normalis lefolyas, mikor tart tul hosszu ideig a hasmenes. Gondolom AZ normalis h tobbet alszik meg gyengebb, faradtabb
2015. máj. 7. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze az normális, hiszen a szervezet a legjobban az alvással tud regenerálódni. Gondolj bele leverte őt a láz, a hasmenés is, a szervezete pedig gőzerővel küzd a betegség ellen. De gondolom majd a dokival értekezel pár nap múlva, hogy Ő nyilvánítsa egészségessé :-)

Jobbulást!

2015. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kedden megyünk vissza az orvoshoz.
2015. máj. 7. 21:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt esetleg nem tudja vki h hány nap múlva várjam a hasmenés végét- vagy ne is számítsak rá míg antibiotikumot kap...:(
2015. máj. 8. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!