Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet rák? Egyik napról a...

Lehet rák? Egyik napról a másikra kialakuló afta szerű nyílás az ínyemen és mellette seb kinézetű picit piros nyílt seb. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra a leghátsó fogam alatt belül az ínyemen egy nagyon nagy fehér mély folt látszik. Tipikusan olyan mint egy afta és úgy is fáj. De mellette ahol a nyelvemhez hozzá van nőve a torkomnál az a rész (nem tudom rendesen elmagyarázni) ott meg egy ilyen kis nyílt seb szerű van de ugyan olyan színű mint a környezete nem pirosabb talán egy picivel csak. Nehezebben tudok nyelni a nyelési fájdalom kisugárzik a fülemre. Én abban a hitben vagyok hogy az aftá átterjedt oda, kaptam rá ecsetelni Glycosept-et, 2 napja használom csípi is de csak nagyon picit az elején. De nem igen múlik. Utána néztem és persze a google azzal van tele hogy ez szájrák. Bár én nem hiszem hogy egyik napról a másikra alakulna így ki, de elkezdtem félni mert mostanában 1-2 hónapja sok cigit szívok mert stresszelek. És hoyg lehet tényleg szájrákot kaptam és az afta az ínyemen csak utána jött ki. nyelés közben olyan érzés mint mikor mandulagyulladásom volt a nyirokcsomótól a fülemig fáj. Van mikor kicsit fáj, van mikor erősen és napközben megesik hogy észre sem veszem. Evés közben viszont alig tudok nyelni. A seb és az afta összeér a nyelvem miatt így lehet átterjedt de így sem tudom mi ez, 4 napja van így. Mit tegyek?

2015. jún. 14. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ìnygyulladásod van és tovább terjedt.. A helyedben meglátogatnék egy fogorvost és/vagy egy fül-orr gégszt..
2015. jún. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem is gyulladásod van, nem szabad nagyon neten diagnosztizálni magad, mindenre azt dobja ki, hogy rák, még egy egyszerű fejfájásra is.


Menjél el fogorvoshoz.

2015. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szájrák nem szokott fájni, csak amikor már nagyon előrehaladott. Ez egy sima gyulladás lesz.
2015. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, minél előbb elmegyek fogorvoshoz. :)

Még annyit szeretnék kérdezni, hoyg lehetséges hogy ez csak egy sima afta ami most erősebb? Mert arról nem igen tudok hoyg ínyen is kijöhet mert a számban már jött ki de a fogam alatt az ínyemen még soha. Az biztos hogy ugyan oylan kinézetre és érzésre is mint egy afta, csak ilyen helyen még nem volt nekem.

2015. jún. 15. 00:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges,nekem egyszer volt a fogam tövénél.. Nagyn fájt.. Nagyjábòl egy 7 alatt magátòl elmúlt..
2015. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Biztos nem rák jellegű probléma. Ha még nem jött helyre, keress meg emailben: thb.lavylite@gmail.com
2015. júl. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 1 hét után elmúlt ecsetelnem kellett afta jellegű volt csak az ínyemen még nem találkoztam ilyennel :) Túl sok volt a stressz az érettségi miatt és gondolom így jött vissza :)
2015. júl. 17. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!