Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valakinek volt mandulaműtét...

Cicumicaa kérdése:

Ha valakinek volt mandulaműtétje vagy ismerösének elmesélné valaki? Nekem csütörtökön lesz szolnokon altatásban.

Figyelt kérdés
Köszönöm

2015. júl. 20. 18:21
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Utolsó előtti vagyok. Ma vagyon 10 napos műtött. Sokkal jobban vagyok mint eddig voltam. A lepedék is szépen eltűnt. (fényképeztem minden nap, hogy áll :-D) hétfőn kell vissza mennem az első kontrollra, de tegnap felhívtuk a doktornőt aki operált, hogy már mocskos hányingerem van a sok pépes kajától, elmondtuk hogy a lepedék eltűnt stb. És a doktornő engedélyt adott, hogy ha ennyire jól.vagyok, (én műtét után is közvetlenül is jól.voltam délután már sétáltam, pedig altattak) és megígértem, hogy mindent alaposan megrágok akkor azt ehetek amit akarok, de két három napig még fájdalomcsillapítót szednem kell, és 99,9százalékra mondta a doktornő, hogy nem fogok utóvérezni, mert a műtét után mikor felkeltem nagyon köhögtem és akkor sem véreztem egy cseppet sem. Boldogságom határtalan volt, de tegnap még nem mertem enni, de ma csak karácsony van, és én nem tudtam ellenállni a töltött káposztának. Én esküszöm nektek sírtam mikor ettem, és nem a fájdalomtól hanem az örömtől. (nagyon gyengén fűszereztük direkt én miattam, nehogy csípjen vagy bármi legyen) aztán mézes zserbót is ettem. És semmi bajom! Most vettem be cataflamot öt órakor nem azért mert rettenetesen fájt, de kezdte volna a fülembe a nyilalást és inkább megelőztem. Nem hittem volna, hogy eljutok idáig az 5. naptól, tegnap estig kegyetlen volt DE TÚLÉLTEM!!!!
2015. dec. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!