Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete iszonyú fájdalmat éreztem a bal petefészkem környékén. Először mellkasi fájdalomnak indult, utána az átterjedt a gyomromra, de legerősebben az alhas környékén jelentkezett a fájdalom.

Hihetetlen, de egyik pillanatról a másikra... semmi bajom nem volt. Tökéletesen jól éreztem magam. Majd elkezdődött.

Nem tudtam felülni, megmozdulni is alig bírtam.

Nem menstruációs fájdalom az biztos, mert 1. nem akkor jött meg 2. teljesen más volt.

Szúrt és feszített egyszerre. Ha nem mozogtam, akkor olyan volt, mintha ki akarna valami törni belőlem, mikor pedig megmozdultam, akkor beleszúrt bal oldalt a fájdalom.

Majd elmentem nagy nehezen pisilni és fokozatosan utána elmúlt. Mire kiért a körzeti orvos, már teljesen jól voltam.

Elküldtek urológiára, hátha vesekő vagy homok... de semmi nem mutatott semmit. Onnan nem küldtek tovább. Bejelentkeztem nőgyógyászhoz, de mivel azóta nincsenek panaszaim, ezért azt mondták, akkor érdemes menni, mikor éppen fáj... csak akkor éppen nem tudok mozogni.

Csak találgatások vannak, de nem tudom mi lehetett és aggaszt. Lehet semmi és a szervezetem meggyógyította magát, de mi van ha valami komolyabbnak volt az előszele?

Tud valaki valami értelmeset, használhatót mondani? Hova menjek ezzel, mit csináljak, van e értelme bármit is tenni?


Előre is köszönöm a válaszokat. :)


22/L (22 éves lovászfiú)



2015. júl. 23. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kipisilted?
2015. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt is mondták, de állítólag egy alkalommal a vesekő nem múlik el :/ de nem tudom... lehetséges
2015. júl. 23. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:

menj el egy másik nögyogyászhoz. ez hülyeség hogy akkor menj amikor fáj.

attol hogy fáj nem tudnak jobb diagnozist felállitani mint mikor nem fáj

2015. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vakbélgyulladást kizárták?
2015. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is átéltem már. Vesekő távozott el. Szerencséd volt, hogy gyorsan kipisilted. A vesekő nem minden esetben képződik tömegesen, így nem találnak többet. A veseköved kristály alakú volt (nem gömb forma) ezért érezted a szúrást. Nekem két napig tartott a végén megtaláltam a kijött kristályt. ZsZ
2015. júl. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!