Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj? Valami komoly...

Mi lehet a baj? Valami komoly is lehet?

Figyelt kérdés
Már második napja összeszorult a torkom, fáj a nyelés, tüsszögés, beszéd. Magas (39 Celsius-fokos) láz, nátha. Nem eszem sokat, kb. napi 1 szelet kenyér és egy alma. Inni sem iszok sokat, 3-4 pohár víz +1 bögre tea +1 bögre Neo Citran.

#láz #nátha #komolyság #összeszorult torok
2015. aug. 1. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Lázcsillapító és priznic, ilyen magas lázzal nem lehet anélkül! Én nem vagyok orvos, de ha még nem jártál orvosnál, akkor miért nem?! Erre lehet, hogy antibioikum kell, stb. És próbálj többet inni. Valószínűleg nem egy sima megfázás, attól ritkásan van 39 fokos láz.
2015. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szedek lázcsillapítót, amit még régen írt fel az orvos.

Meg azt még elfelejtettem, hogy fáj a fejem, és amikor kikelek az ágyból, vagy csak simán felállok, úgy megszédülök, hogy majd' csillagokat látok.

2015. aug. 1. 22:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert gyenge és lázas vagy. Amúgy magas lázra priznic, megint leírom, néha a lázcsillapító nem elég. Amúgy mióta tart ez? És a régen akkor azt jelenti, hogy nem ennél a betegségnél? Tehát nem voltál evvel orvosnál?
2015. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már péntek óta. Nem voltam orvosnál, de ha holnap nem lesz jobb, spurizok a dokihoz.
2015. aug. 2. 07:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy elkaptad a nyári influenzát, holnap reggel menj el a háziorvoshoz. Addig is gargalizálj valamilyen torokfertőtlenítővel, vagy sós vizzel, és igyál több folyadékot, egyél húslevest, hagyma és fogkhagyma is jó ilyenkor, gyümölcsök.
2015. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!