Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szoktatok ittasan hallucinálni...

Szoktatok ittasan hallucinálni vagy félreérteni dolgokat?

Figyelt kérdés
Ittas állapotban hallucinációim vannak és emiatt volt már, hogy kötözködtem. Lehet-e ez skizofrénia kezdeti tünete, amit az alkohol felerősít? Apám ebben a betegségben szenved. Józanul még sosem hallucináltam és nem is kötekszem. Nálam a pszichiáter szociális fóbiát állapított meg. Csak nagyon ritkán, alkalmanként iszom, de ahhoz, hogy jól érezzem magam rengeteget kell, kis túlzással hányásig. Szoktatok ittasan hallucinálni? Pl valaki azt mondja, hogy "Boldog karácsonyt" én pedig azt értettem, hogy a k. va anyátok és a torkának akartam ugrani és volt még pár hasonló eset. Részegen egyébként legyőzhetetlennek érzem magam és rosszindulatú vagyok vagy legalábbis kevésbé elnéző. Nagyon zavar mindez, ezért inkább jóideje nem is iszom.36/F
2015. aug. 26. 07:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

számtalan közúti balesetet vadon élő állatok okoznak.

Te szerinted azok is részegek?

2015. aug. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Még többet okoznának azok az állatok, ha részegek lennének...

Nehogy már azt akard bemesélni, hogy statisztikailag ugyanolyan arányban történik baleset józannal, mint részeggel!

Bizonyos balesetek meg eleve csak velük történnek meg, pl olyanról hallottál-e már, hogy valaki józanul lefekszik aludni a főút közepére, aztán átmegy rajta az autó? Ezért nem érdemes tök részegnek lenni, félig az ösztöneid irányítanak olyankor és soha nem tudhatod, hogy nem akkor akarsz-e éppen megágyazni az úton, vagy a sínszálon hazamenni.

2015. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!