Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet-e még vérmérgezésem...

Lehet-e még vérmérgezésem vagy nem? Mennyek el orvoshoz? Hogyan kezelik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma van ötödik napja hogy megvágtam magam. A jobb mutató ujjam begyét elég csúnyán vérzett. Az osztályommal voltunk kirándulni. Rögtön lefertőtlenítették bár nem hiszem hogy jól mert nyílt vérzé sebbre rakták és nem csípett. Mire haza értem eltelt 5 óra a vágás után. Szerda óta gyengének érzem magam és most van egy kis hányingerem is. Piros vonal nem indult el és nem is gennyezik a seb csak lila. Azt olvastam hogy ha lázam lesz vagy meghülök akkor az utalhat erre vagy a pulzus szám 90/perc és levegővétel 20/perc és alacsony vérnyomás is meg a hányás. Szóval lázam nincs nem is hültem meg de gyengének érzem magam és kicsit mintha meg lennék fázva. Vérnyomásom nem tudom mérni és a levegő vételt nem tudom hogyan kell. Ezek után hogy eltelt ötnap és még nincs bajom lehet vérmérgezésem vagymár nem kell ettöl tartanom és mennyek el orvoshoz nem igazán van rá időm. Aggódós vagyok és nem ismerek senkit akinek lett volna a neten meg a tüneteket leszámítva más nincs pl: lappangási idő.

2015. szept. 5. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:
érdemes lenne elmenned a baleseti sebészetre most - ott tisztázzák, mi van és megnyugodhatsz - így látatlanban nem lehet mondani semmit.
2015. szept. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!