Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amennyiben nem vagytok rendben...

Amennyiben nem vagytok rendben lelkileg, mert sok megoldatlan problémátok van, akkor az kihatással van a lakásotokban uralkodó rendre?

Figyelt kérdés
Én ha túl sok a probléma ,akkor a lakásomon is láttszik ,hogy nincs úgy rendbetartva.Ha megoldódik egy-egy régóta nyomasztó probléma,akkor rendszerint egy nagyobb takarítást rendezek.
2012. szept. 27. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen előfordul.

:(

Enyhén depis vagyok. amikor egy nagyobb trauma ér, nem hogy takarítani, de egy szöget arrébb rakni sincs kedvem.


aztán meg akkora takarítást végzek, hogy csak na:)

2012. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aha, így szokott lenni. Általában egy nagy rendrakás a belső rend rendbetételén is segít picit, szimbolikus.
2012. szept. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Én mindig rendetlen vagyok.
2012. szept. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
:) :D
2012. szept. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnos igen :(
2012. szept. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Amikor rosszul vagyok, nem foglalkozom a rendrakással, aztán amikor elhatározom, hogy összeszedem magam, akkor a lakást is kitakarítom. Mintha ezzel akarnám fegyelmezni magam.
2012. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen ez jellemző dolog.
2012. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen lehet összefüggés. Bár én a lakás kitakarításával szoktam segíteni a lelkem rendjét is. utána egyből jobban érzem magam. Viszont ismerek olyat, aki erre egyáltalán nem ad, vagy nincs hozzá ereje (nem akarok ítélkezni felette) és emiatt csak még mélyebbre süllyed, mert a környezet rendetlensége rendetlenséget csinál a lelkedben is. nem azt mondom, hogy ha rendet raksz minden helyrejön, de talán jobb rendben szomorkodni, és agyalni mint fejetlen kuplerájban és mocsokban.
2012. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!