Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet, hogy a húgom bele fog...

Lehet, hogy a húgom bele fog halni az anorexiába?

Figyelt kérdés

A húgom anorexiás de nem akarja elfogadni és lassan már tényleg semmi nem lesz rajta a bőrén kívül... 15 éves 158 centi és 34 kiló. Mi is és az orvos is mondta már neki, hogy egyen de nem eszik, volt kórházban ahol hízott, de azóta megint lefogyott...

Mindig remeg és fázik, egyre többször esik össze meg ájul el.


2015. szept. 24. 18:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha ő nem reagál annyira gyorsan? Te se tudnál, ha nem jutnál táplálékhoz. Ilyenkor pszichiáter segítsége kell, de te is írtad, hogy már kezelték a húgodat, szóval nem értem, hogy most miért van így magára hagyva.
2015. szept. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem reagál gyorsan, sehogy nem reagál semmire...
2015. szept. 24. 20:04
 13/22 anonim ***** válasza:
A pszichiáter tudja kezelni azt is, hogy a beteg csak leül és hallgat.
2015. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
És ha már ő maga nem akar meggyógyulni?
2015. szept. 24. 20:32
 15/22 anonim ***** válasza:
Olyan nincs.
2015. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
ne haragudj de a szüleidet nem birom megerteni... minek szül meg egy gyereket ha nem erdekli mi van es lesz vele. a hugodat par honapra egy normalis pszihiater befektetne es gyogyszerezne hogy visszanyerje kicsit bele az eletet utanna meg kezdödhetne a terapia hogy agyilag is helyrejöjjön. ezeket fizeti a tb, szoval ha nem csinaltok semmit, akkor mar azon gondolkozom hogy ti akarjatok kiiktatni szerencsetlent mert ö nem tehet rolla az agyat nem tudja iranyitani ez egy betegseg.
2015. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én nem akarom kiiktatni... Csak ehhez kéne az ő akarata is
2015. szept. 24. 21:01
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

1. igen, meg fog halni

2. ha a szüleid ilyen ostobák, vidd el te pszichiáterhez - mert ott a helye

3. ilyen paraméterekkel beutaltathatjátok kórházba - és ezzel egyidőben családterápia, meg hasonlók, mert ha kijön, megint visszafogy

4. ti hiába mondjátok neki, hogy egyen, nem fog - hagyjátok, ne erőltessétek


Én is voltam, lementem 40-re a 170 centihez.


Utáltam enni, mások előtt meg pláne, és bár, már kigyógyultam, még mindig keveset eszek egyszerre. Ha pedig bárki megjegyzést tesz/erőltetni akarja, akkor befejeztem.

Gyűlölök társaságban kajálni, többnyire nem is szoktam, feszült vagyok tőle.


Anorexként pedig bárki mondhatott bármit, nem érdekelt, voltam kórházban is, a pszichiáter lószrt nem ért, a párkapcsolatom - azóta ex a kedves - tett rendbe.

2015. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Itt tudsz időpontot kérni 9 és 15 óra között, de mondd meg, hogy nagy a baj, mondd meg a testsúlyt, centimétert és akkor reméljük, hogy egy rendes asszisztens veszi fel, de ez Budapest, ha vidéki vagy akkor neked kellene megkeresni azt a helyet ahol ezzel foglalkoznak.

[link]

2015. szept. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Szia! Keressetek egy olyan személyt aki meggyogyult ebből a betegségből.Nekem ez segitett, tini koromban. Annyira lefogytam mint a húgod,semmi nem segitett, a beszélgetés után viszont elkezdtem enni. Lassan meggyogyultam, teljesen!Nagyon rég volt a beszélgetéaből szinte semmire sem emlékszem.
2015. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!