Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor fogok meggyógyulni?

Mikor fogok meggyógyulni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon elhanyagoltam a testmozgást az utóbbi egy évben, és részben emiatt is, egyáltalán nem éltem egészséges életet. Gerincferdülésem lett, és mivel rengeteget támaszkodtam, könyököltem a bal combomon, szerintem ezért fájdult meg pár napja belül, középptájon a csont, és kényelmetlennek érzem az ülést is, a fenekem felőli részénél is, mint ha el lenne ott mozdulva valami, vagy nemtudom. Tehát enyhén, tompán fájdogál a közepénél, felül, valamint kényelmetlennek, szokatlannak érzem a combcsontfejnél. A dohányzásról leszoktam, Étrendet váltottam, elkezdtem tornázgatni, de nemtudom mikorra lesz eredménye. Ti mit javasoltok? Előre is köszi! 18/f

2015. okt. 8. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Életkorodat tekintve már szinte elérted a csúcsot az egészség tekintetében, innen már inkább csak szinten tartás van de inkább a lejtmenet.
2015. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted ezt?
2015. okt. 8. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Kényszertartástól max.az izmok fájnak,a csont "nem tud fájni". Az hamar helyrejön. A gerincferdülés nehezebb téma,mikortól,milyen fokú? A rendszeres úszás segít.
2015. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A ferdülésem körülbelül 20 fokos az orvosom szerint.
2015. okt. 8. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!