Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha tüdőgyulladást kapok,...

Ha tüdőgyulladást kapok, meghalok (gyógyszer nélkül)?

Figyelt kérdés
2015. okt. 9. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jó szervezettel ( amit manapság nem nagyon találsz ) olyan 50-50 lehet a túlélési esélyed.
2015. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mell hártya gyulladást kihordtam lábon után 2 hónapig fosás a utolsó honapba már vért fostam konkrétan és itt vagyok orvos nem látott azt itt vagyok
2015. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
utolsó gratulálok, akkor megérte szenvedni
2015. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Köszi
2015. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy mellhártya-gyulladás volt, ha nem látott orvos? :D
2015. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elég valoszinü h az volt szegycsontnál fájt ha mozgatam a karom ágyból fel se tudtam kellni rendesen vagy meg fordulás is fájt
2015. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És most azt várod, mindenki azt mondja, hogy jaj de kemény vagy, amiért kihordtál lábon egy feltételezett mellhártyagyulladást, meg 2 hónapig ment a hasad, a végén már vér jött? :D


Nem, nem kemény vagy, hanem hülye.


Kérdező: nem halsz meg feltétlen, de benne van a pakliban igen. Ha úgy gondolod, hogy tüdőgyuszid van, akkor menj orvoshoz, nem jó kísérteni a sorsot.

2015. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!