Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi rivotrilt lehet bevenni...

Cicumicaa kérdése:

Mennyi rivotrilt lehet bevenni 14 évesen? (a semennyit halasszuk) bővebben lent olvassátok.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kéne de holnap megyek dokihoz ezzel de mégis valaki kérlek adjon normális választ. Koszonom

#gyógyszer #Rivotril #dwpresszió
2015. okt. 20. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Világfájdalmad van..?
2015. okt. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fog neked felírni, előre szólok.
2015. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Depresszió de kérlek a kérdésre valaszoljon valaki. Kérem !
2015. okt. 20. 20:43
 4/11 anonim válasza:

Én is depressziós vagyok, de nem kell gyógyszerhez nyúlni azonnal, én egy rettentően rossz suliba jöttem, tele van cigánnyal meg drogos agresszív állatokkal és sikerült elérnem hogy én legyek az évfolyamon a király, már alig bírom hogy minden nap meg kell veretni/verni valakit de csak így lehet túlélni!!!

Kitartást! :*

2015. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
cicumicaa a doki nem fog felírni, és nem azért, mert undok disznó, hanem mert nem akarja, hogy tönkretedd magad. Ő szakember - mi követjük őt, tehát semennyit és nem halasztjuk.
2015. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"(a semennyit halasszuk)" - oké! Akkor írd le, hogy milyen választ szeretnél, és én azt írom neked!


Egyáltalán, honnan szedsz Te vényköteles Rivotrilt?!

Szedjél inkább recept nélkül kapható bogyókat ( ha már szedni akarsz!9, mint pld. a Sedatif PC!

2015. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14 évesen nem vehetsz be Rivotrilt. Rudotelt szoktak adni.
2015. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De bírom itt a sok önjelölt doktort. :D


Majd azt az orvos eldönti, hogy milyen gyógyszert ír ki, a lényeg, hogy őszintén meséld el neki, hogy mi a baj, ne titkolj el előle semmit. Az adagolásról is ő fog dönteni, annyit lehet bevenni, amennyit felírt.


Nem is világos nekem teljesen a kérdésed. Hogy érted azt, hogy "mennyit lehet"?

2015. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szamo77db ***** válasza:
Ráadásul a Rivotril kiváltásakor rá kell írni a receptre a személyi igazolványod számát! Honnan veszed a gyógyszert? De te már annyi mindennel jöttél ide, hogy szerintem kamu a kérdés és mulatsz a válaszokon!
2015. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 benzo23 válasza:
14 évesen Rivot? Javaslok egy pohár citromfű teát,és ellazulsz.
2016. febr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!