Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladásom lenne? (Többi...

MarkXXD kérdése:

Tüdőgyulladásom lenne? (Többi lent).

Figyelt kérdés
Tegnap egy ideig mély lélegzetvételkor égett és szúrt a mellkasom, de másnapra elmúlt. Utánanéztem a dolgoknak, de a leggyakoribb tünetek közé lázat is, és hidegrázást is írtak, de nekem egyik se volt már egy jó pár hónapja. Azt mondták, hogy lehet hogy attól van, mert az utóbbi napokban elhanyagoltam a dohányzást, de gondoltam biztosra megyek, mert ez akár halálos s lehet, és nem terveztem a közel jövőben meghalni.

2015. nov. 7. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy tüdőgyulladásnak ennél komolyabb tünetei is vannak. Köhögsz? Rossz a közérzeted, bágyadtnak, fáradtnak érzed magad? Lázad nincs, pedig anélkül ritka a betegség (atípusosnál, vagy nagyon leromlott betegeknél előfordul.)
2015. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köhögök, meg tegnapig volt még egy enyhe torokfájás, de nem vagyok fáradt. Sőt, itt van mindjárt éjfél, és még nem érzem azt, hogy aludnom kéne, pedig tegnap 1-kor feküdtem, és ma 7-kor keltem. Enyhe hányingerem volt ma, de nem volt vészes az se. Hányni nem hánytam, csak ez a szúró, égető mellkas ijesztett meg.
2015. nov. 7. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én először légcsőhurutra,hörghurutra tippelnék,amúgy meg miért nem mész el orvoshoz.Csak annyi,hogy meghallgat,és máris kiderül,hogy mi a probléma..
2015. nov. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyen szempontból kicsit problémásak nálam a dolgok, mert most vitetem át a kartonomat egy újhoz, és még folyamatba van.
2015. nov. 8. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!